OFERTA PRACY

Firma ADARI powstała w 1990 roku. Jesteśmy impoterem ponad 60 fabryk włoskich i hiszpańskich. Importujemy płytki najwyższej jakości a w swojej pracy stawiamy na zadowolenie klienta.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY PŁYTEK I WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK- KATOWICE

Szukamy pracownika na stanowisko sprzedawca w salonie Adari w Katowicach.

Opis stanowiska:

– pozyskiwanie i  nawiązywanie kontaktu z klientem

– profesjonalna obsługa klienta

– rozmowy handlowe z Partnerami zagranicznymi

– przygotowywanie ofert handlowych

– doradztwo techniczne i wizualne

Wymagania:

– umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem i budowania dobrych relacji

– kreatywność i umiejętność doradztwa w zakresie doboru płytek (mile widziane wykształcenie plastycznie, ale nie jest konieczne)

– dobra organizacja pracy

– komunikatywność

– zaangażowanie

– znajomość obsługi komputera

– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

–   mile widziana znajomość materiałów wykończeniowych i doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

– zatrudnienie na pełny etat – umowa o pracę

– pracę w godzinach 10-18

Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o przesłanie CV  na adres adari@adari.com.pl i kontakt telefoniczny pod nr telefonu 695 8888 94.