O FIRMIE

Firma ADARI powstała w 1990 roku. Jesteśmy impoterem ponad 60 fabryk włoskich i hiszpańskich. Importujemy płytki najwyższej jakości, a w swojej pracy stawiamy na jakość materiałów i zadowolenie klienta.

.

Firma adari powstała w 1990 roku w Tychach i od tego czasu, już ponad 30 lat z pasją i zaangażowaniem pomagamy naszym klientom w realizacji marzeń o wyjątkowym wnętrzu…

NASZA MISJA

Od samego początku zależało nam na stworzeniu oferty, w której najwyższa jakość będzie szła w parze z wyjątkowym designem.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie bez względu na to czy jest to niewielka łazienka czy duża, wieloetapowa inwestycja. Dbamy o to, aby nasi klienci znaleźli to czego szukają, a ich radość i zadowolenie niezmiennie napawają nas dumą i napędzają do działania.

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych, renomowanych włoskich i hiszpańskich producentów płytek ceramicznych, gresowych, marmurowych, szklanych, wielkoformatowych… Ofertę ekskluzywnych płytek uzupełnia realizacja zamówień na ceramikę łazienkową, armaturę, kabiny prysznicowe, mozaiki, techniczne i dekoracyjne profile wykończeniowe oraz produkty z chemii budowlanej. W ofercie płytki w rożnych rozmiarach od mozaiki po duże formaty,  posiadamy płytki ekskluzywne nadające się na rezydencje.

NASZE SALONY 

Nasze salony sprzedaży znajdują się w Katowicach, Gliwicach i Bielsku-Białej. W każdym z nich czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zapewni Państwu pełne wsparcie w całym procesie zakupu – od wyboru odpowiednich materiałów aż po dostarczenie ich na miejsce realizowanego projektu. Służymy radą i pomocą, ponieważ zależy nam na pełnej satysfakcji naszych klientów i inwestorów.

NASZ ZASIĘG 

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski oraz za granicą.

CO ZYSKUJESZ

Nasze wieloletnie kontakty z zagranicznymi producentami płytek zapewniają nam preferencyjne ceny i możliwość szybkiego załadunku. Wszystkim naszym klientom proponujemy wyjątkowe ceny, korzystne rabaty i szeroki dostęp do NOWOŚCI prezentowanych corocznie na targach w Bolonii i Walencji.

Marble+Effect++Floors-bardiglio-chiaroADARIMarble+Effect++Floors-bardiglio-chiaroADARI
ADARI_Cerdomus_Othello_Cinnamon_ADARI_Cerdomus_Othello_Cinnamon_
Marble+Effect++Floors-verde-st-denis-05 ADARIMarble+Effect++Floors-verde-st-denis-05 ADARI
ADARI_NOA MINNESOTA ASHADARI_NOA MINNESOTA ASH
venis_sea_silvers1venis_sea_silvers1
Marble+Effect++Floors-agata-atena-01 ADARIMarble+Effect++Floors-agata-atena-01 ADARI
LIEM BLACK ADARI,,LIEM BLACK ADARI,,
APAVISA EQUINOX ANTHRACITE NATURAL ,ADARI.APAVISA EQUINOX ANTHRACITE NATURAL ,ADARI.
Cerdomus_Opera_Walnut_Living_Zoom_1530x960Cerdomus_Opera_Walnut_Living_Zoom_1530x960

TWORZYMY Z PASJĄ Z NASZYMI KLIENTAMI

Doświadczenie i przygotowanie zawodowe naszego zespołu zapewnia wszechstronne doradztwo w zakresie tworzenia   i projektowania wnętrz.

Pomagamy stworzyć wymarzone wnętrza. Zapewniamy doskonały dobór płytek, doradztwo techniczne na poziomie projektowania i udaną realizację – zawsze z materiałów najwyższej jakości.

Sprzedawane przez nas płytki ceramiczne od ponad 30 lat stosowane są w domach prywatnych, obiektach handlowych i budynkach użyteczności publicznej. Nadają się do każdego wnętrza, nadając mu nowoczesny wygląd i spełniając wymagania techniczne naszych klientów.

CZAS NA ZMIANĘ W NOWOCZESNYM STYLU I DUŻYCH FORMATACH

Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów poszukujących ekskluzywnych i nowoczesnych rozwiązań projektowych przestrzeni wnętrz z użyciem materiałów najwyższej jakości technicznej i stylistycznej – za rozsądną cenę.

KLIENTOM INDYWIDUALNYM…

Pomagamy stworzyć koncepcję wnętrza domu – nowoczesną, ekskluzywną i elegancką, korzystając z szerokiej oferty i promocji udzielanych przez producentów.

CO STWORZYLIŚMY RAZEM…

Współpraca klientami indywidualnymi, architektami i firmami wykonawczymi pozwoliła stworzyć piękne, funkcjonalne obiekty, hotele, restauracje, budynki mieszkalne, apartamenty, rezydencje…

POMAGAMY OD POCZĄTKU

Przekazaliśmy jako darowiznę płytki na siedzibę Ochrony Praw i Godności Ucznia „Wyspa” i Miasteczko Wigilijne w Chorzowie (w pełnym zakresie zapotrzebowania), Stowarzyszenie „Monar”, adaptacje wnętrz na cele statutowe Fundacji Pomocy „Nowy Świat”, sanitariaty i szatnie Zespołu Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej, pomieszczenia dla kościoła Franciszkanów w Tychach, stołówkę i kuchnię w Szkole Podstawowej nr 13 w Bielsku-Białej, pomieszczenia socjalne w Przedszkolu nr 3 w Tychach, Dom Pomocy Społecznej w Tychach, Dom Opieki Samotnej Matki, płytki na mieszkanie dla podopiecznych Fundacji Pomocy „Nowy Świat” itd.

Jeżeli potrzebujesz płytek skontaktuj się z nami.