Opublikowane na ADARI - Importer płytek | Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała (https://adari.com.pl/)
18/11/2022, 15:55

Wnętrze pełne ciepła… Przedstawiamy wyjątkową kolekcję PORCELANOSA Starwood

Wnętrze pełne ciepła… Przedstawiamy wyjątkową kolekcję PORCELANOSA Starwood
Jak wiadomo trendy zmieniają się co kilka lat i faktycznie przez dłuższy czas projektanci prezentowali mocno industrialne wnętrza preferując beton, natomiast we wzornictwie królowały szarości w wielu odsłonach… Ostatnio jednak widać, że znów wracamy do natury. W aranżacji wnętrz pojawia się coraz więcej ciepłych odcieni, zwykle za sprawą drewna.
Obecnie na rynku jest wiele materiałów, które można zastosować do wykończenia podłóg i ścian w naszych domach, biurach czy budynkach użyteczności publicznej. Jedne są efektowne, inne trwałe, jeszcze inne odporne na zabrudzenia, jednak mało które łączą te trzy cechy tak jak właśnie płytki.

Do niedawna drewno naturalne nie miało konkurencji, jednak zmieniło się to za sprawą nowoczesnych technologii produkcyjnych, które umożliwiają uzyskanie efektu naturalnego drewna na płytkach co doskonale widać na przykładzie kolekcji Starwood.

Połączenie odporności z niezwykle realistycznym i wiernym odzwierciedleniem drewna naturalnego oraz ciekawe elementy dekoracyjne sprawiły, że kolekcja ta jest absolutnym bestsellerem w naszych salonach.
Poniżej mogą Państwo zobaczyć jaki efekt możemy osiągnąć zapraszając do naszego domu płytki z kolekcji Starwood…


Adres źródła: https://adari.com.pl/blog/wnetrze-pelne-ciepla-przedstawiamy-wyjatkowa-kolekcje-porcelanosa-starwood