Opublikowane na ADARI - Importer płytek | Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała (https://adari.com.pl/)
03/11/2023, 13:27

Kolejna 40-sta już edycja największych WŁOSKICH TARGÓW PŁYTEK i WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK - CERSAIE

Kolejna 40-sta już edycja największych WŁOSKICH TARGÓW PŁYTEK i WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK - CERSAIE

Kolejna 40-sta już edycja największych WŁOSKICH TARGÓW PŁYTEK i WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK - CERSAIE w Bolonii  już za nami!

Z ogromną przyjemnością chcelibyśmy podzielić się z Państwem najnowszymi trendami i kolekcjami zaproponowanymi przez naszych producentów.
Jak co roku fabryki zaskoczyły nas nie tylko pięknym designem i jakością proponowanych produktów, ale także oryginalnym podejściem, kunsztem i precyzją wykonania.

Zdecydowanie wśród obecnych trendów nadal królują kolory. 

Bez względu na to czy aranżacja jest minimalistyczna czy pełna dodatków, detali i elementów dekoracyjnych, biel i szarości nie stanowią już podstawy wykończenia wnętrz.

Monokolory występują zarówno w płytkach gresowych gr. ok. 1cm jak i wielkoformatowych gr. 6mm, ale też pojawiają się coraz odważniejsze kolory ceramiki sanitarnej.
  

Powrót do trawertynu.

Trawertyn w nowych odcieniach i nowych odsłonach. Cięty na 2 sposoby: wzdłuż Veincut i nieco łagodniejszy cięty w poprzek. Zastosowanie dwóch rodzajów cięć zapewnia różnorodność wzorów przy zachowaniu spójności kompozycji.

Grupa Porcelanosa -  kompleksowe wyposażenie łazienek i wnętrz.

Płytki ścienne i gresowe, płytki wielkoformatowe, umywalki, szafki, baterie, wanny, mozaiki, kamienie naturalne, listwy dekoracyjne i elementy techniczne Butech.
W materiałach tej grupy zatracamy co jest materiałem naturalnym, a co jest tylko i aż imitacją.Drewno bez sękowe – dla wszystkich, którzy kochają drewno we wnętrzach,

ale wolą harmonijne i minimalistyczne wnętrza zdecydowanie najnowsza seria fabryki Kronos Essence jest warta uwagi...

Umywalki, szafki, półeczki , brodziki z płytek - Kronos i Ariostea.

Umywalki nie stanowią już nudnego elementu łazienki, niezbędnego dla jej funkcjonalności.  Na targach zobaczyliśmy, że ceramika niejedno ma imię...  Może stanowić spójną całość z wnętrzem jednocześnie zachwycając swą nietuzinkowością.

Jako ciekawostka, bo "dla chcącego nic trudnego":) Co można wykonać z płytek:

Stół do bilarda, stół do piłkarzyków, szachy, domino, skrzyneczki, obudowy grzejników, donice i szybki montaż i demontaż płytek  - na magnes.

No i jakość, na którą stawiamy od zawsze!

Jest kilka takich fabryk, które wciąż pokazują, że dla ich płytek nie ma żadnych granic, że z płytek wykonać można absolutnie wszystko. Więcej inspiracji znajdziesz na naszym profilu na Facebooku.


Zapraszamy do naszych salonów w Katowicach i Gliwicach.


Adres źródła: https://adari.com.pl/blog/kolejna-40-sta-juz-edycja-najwiekszych-wloskich-targow-plytek-i-wyposazenia-lazienek-cersaie