Opublikowane na ADARI - Importer płytek | Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała (https://adari.com.pl/)
10/11/2023, 15:20

Porcelanosa seria GENT

Za każdym razem kiedy wydaje nam się, że nie można zrobić tego lepiej Grupa Porcelanosa udowadnia nam, że jednak można....

 Przedstawiamy wyjątkową kolekcję płytek drewnopodobnych GENT. Zawiera ona bazowe płytki wielkoformatowe o wymiarach 19,3 i 29,4 na 180 cm w czterech pięknych kolorach: Gent Roble, Gent Silver, Gent Castano, Gent Arce, które charakteryzują się wyraźnym ale harmonijnym usłojeniem i różnorodnością odcieni (V3), dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie i doskonale imitują drewno.
Dzięki dużemu formatowi płytki świetnie prezentują się zarówna na dużych jak i niewielkich przestrzeniach, a to dzięki minimalnej ilości fug. Z kolei najwyższa jakość wykonania, charakterystyczna dla Grupy Porcelanosa ( płytki są idealnie skalibrowane) umożliwia zastosowanie cienkich spoin, co dodatkowo sprzyja utrzymaniu czystości. Może wydawać się, że tu mamy już wszystko, czego możemy oczekiwać od płytek drewnopodobnych, jednak projektanci Grupy Porcelanosa wzbogacili kolekcję o szeroką gamę ściennych płytek dekoracyjnych jakich jeszcze nie widzieliśmy. Unikalne wzory i linie oraz misterne połączenia drewna i kamienia w formacie 59,6x150 robią niesamowite wrażenie!


Pierwszym z nich jest prosty dekor LINE 3D, występujący w 3 kolorach płytek bazowych Line 3D Arce, Line 3D Roble, Line 3 D Silver, który z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym prostotę i harmonię we wnętrzu.

Kolejny to DIAMOND 3D, zdecydowanie mocniejszy, geometryczny wzór podkreślony dodatkowo trójwymiarowym wykończeniem, który przy dodatkowym podświetleniu robi piorunujące wrażenie. Dostępny w 3 kolorach: Diamond 3D Arce, Diamond 3D Roble, Diamond 3D Silver.

Płytka dekoracyjna ARROW 3D sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach. Z jednej strony jest nawiązaniem do bardzo modnej ostatnio „jodełki” a z drugiej do boazerii w bardzo nowoczesnej odsłonie. Dzięki dużej różnorodności odcieni można zastosować ją w miejscach, gdzie mamy już elementy drewniane bez obawy, że nie będzie do nich pasować... Płytka dekoracyjna dostępna jest w 2 kolorach: Arrow 3D Arce, Arrow 3D Roble.


I na koniec niesamowita STONE 3D, dostępna w 2 kolorach Stone 3D Arce, Stone 3D Roble. Połączenie drewna i kamienia w pięknym, nieco geometrycznym układzie stanowi bardzo ciekawą propozycję dla odważnych, którzy nie boją się zaskakiwać i dobrze czują się we wnętrzach o zdecydowanym charakterze. Dzięki zastosowaniu imitacji ponadczasowych, naturalnych materiałów płytki te sprawdzą się w każdym pomieszczeniu domu ale także w biurach, gabinetach czy salonach sprzedaży...Choć z pewnością udało nam się nieco przybliżyć Państwu kolekcję GENT dopiero zachwycające aranżacje z jej zastosowaniem pozwolą przekonać się Państwu o jej różnorodności, elegancji i pięknie... Poniżej przykładowe realizacje. Wiemy jednak, że nic nie zastąpi zobaczenia wybranych przez nas materiałów osobiście, dlatego serdecznie zapraszamy do naszych salonów z płytkami w Katowicach i Gliwicach....

 

Adres źródła: https://adari.com.pl/blog/porcelanosa-seria-gent