Opublikowane na ADARI - Importer płytek | Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała (https://adari.com.pl/)
13/11/2023, 15:57

Nowość marki Tres . Woda zwykła i filtrowana prosto z kuchennej baterii...

Nowość marki Tres . Woda zwykła i filtrowana prosto z kuchennej baterii...
Wszystkim nam zależy na tym, aby żyć zdrowo i minimalizować zanieczyszczanie środowiska, niemniej często okazuje się, że jedno wyklucza lub utrudnia drugie. Na szczęście marka Tres zadbała o to, abyśmy mogli cieszyć się kuchnią nie tylko ze względu na jej elegancję i nowoczesny designe... Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy Filtr tego producenta i choć nie jest to jedyny na rynku tego typu produkt zalety filtra Tres z pewnością przekonają Was, że warto wybrać właśnie ten...

Filt uzdatniający Marki TRES zapewnia doskonałą ochronę przez zanieczyszczeniami i wirusami obecnymi w wodzie, a także dba o jej dobry smak.  Zapewnia on 6 miesięcy skuteczności przy regularnym użytkowaniu, jest łatwy do wymiany i wymaga minimalnej instalacji w minimalnej przestrzeni.

Zgodnie z informacjami na stronie producenta z wielu badań wynika, że w systemach opartych na osmozie dochodzi do utylizacji nawet 9 litrów wody na 1 litr wody przefiltrowanej lub nawet 40 razy więcej w przypadku niezastosowania ospowiedniego ciśnienia. W najlepszych przypadkach dochodzi do marmotrawstwa przynajmniej 1 litra wody na każdy litr wody przefiltrowanej. Urządzenie do uzdatniania wody marki TRES umożliwia bezpośrednie filtrowanie wody bez marmowania tego cennego zasobu.

Inne systemy, np oparte na zjawisku osmozy odwróconej, przetwarzają wodę w celu jej uzdatnienia, eliminując przy tym wszystkie obecne w niej niezbędne minerały korzystne dla zdrowia. Choć minerałów nie da się zobaczyć gołym okiem, nie należy zapominać o ich niezbędnym znaczeniu. Filtr marki TRES eliminuje nieprzyjemny smak i zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie pobieranej z sieci, zachowując jednak jej właściwości mineralne. 

Stosowanie plastiku wiąże się z wysokimi kosztami recyklingu lub gromadzenia odpadów na wysypiskach. Ponadto zanieczyszczenia pochodzące z butelekmają wpływać na jakość wody. Filtr Marki TRES eliminuje konieczność zakupu wody butelkowanej, przyczyniając sie do ochrony środowiska.

Tych, których kwestia zdrowia nie przekonuje z pewnością zrobią to oszczędności, które zostaną w naszym portfelu... Woda butelkowana jest 140 razy droższa niż woda z kranu.

W skrócie najważniejszymi zaletami filtrów firmy Tres są:

- doskonała ochrona przed zanieczyszczeniami i wirusami obecnymi w wodzie, a także dba o jej dobry smak,
- eliminacja konieczności zakupu wody butelkowanej, która przyczynia się tym samym do ochrony środowiska,
- 6 miesięcy skuteczności przy regularnym użytkowaniu, jest łatwy do wymiany i wymaga minimalnej instalacji w minimalnej przestrzeni,
- usuwanie nieprzyjemnego smaku i zanieczyszczeń znajdujących sie w wodzie pobieranej z sieci, zachowując jednak jej właściwości mineralne.

Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości zapraszamy do naszych salonów sprzedaży.... Tu szybciutko je rozwiejemy....

Adres źródła: https://adari.com.pl/blog/nowosc-marki-tres-woda-zwykla-i-filtrowana-prosto-z-kuchennej-baterii