29/11/2023, 11:39

MARCA CORONA - nowość w ADARI

MARCA CORONA - nowość w ADARI
Z ogromną przyjemnością informujemy, że do marek, które znajdą Państwo w naszej ofercie dołącza Marca Corona. Jest to fabryka z ponad 280 letnim doświadczeniem w produkcji płytek ceramicznych. Najwyższa jakość produktów fabryki Marca Corona, połączona z wyjątkowym i bardzo wszechstronnym designem, z pewnością będzie prezentować się wspaniale w Państwa wnętrzach, zarówno w nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji...

Poniżej pokrótce przybliżymy te kolekcje, które uważamy za wyjątkowe, choć zdecydowanie wszystkie są warte uwagi....

Jako pierwsza kolekcja Iridea.

Jest to jedna z najnowszych kolekcji Marka Corony, która zdobyła nagrodę Grand Prix na tegorocznej największej wystawie płytek ceramicznych we Włoszech – Cersaie. Połączenie przenikających się odcieni i pięknej struktury dało niesamowity efekt, który mogą Państwo zobaczyć poniżej...

https://www.marcacorona.it/en/collections/marca-corona/iridea/


Kolejna kolekcja to Elisir Royal. Bardzo eleganckie i naturalnie wyglądające płytki imitujące drewno, które występują również jako chevron do ułożenia w jodełkę.

https://www.marcacorona.it/en/collections/marca-corona/elisir-royal/Kolekcja Miniatura Scultorea jest rozwinięciem kolekcji Scultorea - płytek, będących pięknym odzwierciedleniem kamieni naturalnych. Projektanci prezentują powyższe płytki w wersji miniaturowych cegiełek w formacie 6x24, które robią niesamowite wrażenie. Poza dwoma podstawowymi wykończeniami: matowym i wysokim połyskiem, wprowadzono także nową wersję satynową, która jest niezwykle przyjemna zarówno dla ręki jak i bosej stopy.... Poza standardowymi formatami i cegiełką znajdą tu Państwo także heksagony oraz ciekawe dekory.

https://www.marcacorona.it/en/collections/1741/miniature-scultorea/

https://www.marcacorona.it/en/collections/marca-corona/scultorea/Z pewnością warto przyjrzeć się kolekcji Miniatura Fornace. Jest to kolekcja kamiennych cegiełek w kilku kolorach w wersji podstawowej oraz dekoracyjnej. Przeglądając aranżacje widzimy, że tej z pozoru minimalistycznej kolekcji niczego nie brakuje. Realizacje z jej udziałem są piękne, nietuzinkowe i kompletne. Ta kolekcja urzekła nas szczególnie.

https://www.marcacorona.it/en/collections/1741/miniature-fornace/Terra Creta jest kolekcją, która podbiła nasze serca. Jest z pewnością dowodem na kunszt i zamiłowanie do tradycji fabryki Marka Corona. Niezwykle wszechstronna i różnorodna, daje ogromne możliwości aranżacyjne. Każdy dekor jest na swój sposób dziełem sztuki... Ale słowa to za mało... Niech kolekcja broni się swoimi realizacjami.

https://www.marcacorona.it/en/collections/Warto też wiedzieć, że Marca Corona posiada w swej ofercie płyty ścienne wielkoformatowe o wymiarach 120x278 cm. Poniżej podajemy linki do kolekcji:


https://www.marcacorona.it/en/collections/marca-corona/arkistone/

https://www.marcacorona.it/en/collections/marca-corona/foyer/

https://www.marcacorona.it/en/collections/marca-corona/motif-extra/

https://www.marcacorona.it/en/collections/marca-corona/foyer-royal/

https://www.marcacorona.it/en/collections/marca-corona/multiforme/Zapraszamy do naszych salonów w Katowicach i Gliwicach.


 • Porcelanosa
 • Ariostea
 • Imola
 • APAVISA
 • Aparici
 • CERDOMUS
 • KEOPE
 • KRONOS
 • L'ANTIC COLONIAL
 • EQUIPE
 • Emil
 • Caesar
 • Pamesa

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

ODDZIAŁ KATOWICE

ul. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice
+48 32 2589574
+48 695 8888 79
katowice@adari.com.pl
pon.-pt. 10-18 sob. 10-14
kontakt-photo1
kontakt-photo2

ODDZIAŁ GLIWICE

ul. Pszczyńska-Dojazdowa 1, 44-100 Gliwice
+48 32 232 21 55
+48 693 910 965
gliwice@adari.com.pl
pon.-pt. 10-17 sob. 10-14

ODDZIAŁ BIELSKO BIAŁA

Zmiana lokalizacji  
 
+48 504 015 069    
bielsko@adari.com.pl

Go to top
Skontaktuj się z nami