POZNAJ

ADARI
O FIRMIE
Firma ADARI powstała w 1990 roku.
Jesteśmy impoterem ponad 60 fabryk włoskich i hiszpańskich. Importujemy płytki najwyższej jakości a w swojej pracy stawiamy na zadowolenie klienta.

NASZA MISJA

Od samego początku zależało nam na stworzeniu oferty, w której najwyższa jakość będzie szła w parze z wyjątkowym designem.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie bez względu na to czy jest to niewielka łazienka czy duża, wieloetapowa inwestycja. Dbamy o to, aby nasi klienci znaleźli to czego szukają, a ich radość i zadowolenie niezmiennie napawają nas dumą i napędzają do działania.

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych, renomowanych włoskich i hiszpańskich producentów płytek ceramicznych, gresowych, marmurowych, szklanych, wielkoformatowych… Ofertę ekskluzywnych płytek uzupełnia realizacja zamówień na ceramikę łazienkową, armaturę, kabiny prysznicowe, mozaiki, techniczne i dekoracyjne profile wykończeniowe oraz produkty z chemii budowlanej. W ofercie płytki w rożnych rozmiarach od mozaiki po duże formaty,  posiadamy płytki ekskluzywne nadające się na rezydencje.

NASZE SALONY

Nasze salony sprzedaży znajdują się w Katowicach, Gliwicach i Bielsku-Białej. W każdym z nich czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zapewni Państwu pełne wsparcie w całym procesie zakupu – od wyboru odpowiednich materiałów aż po dostarczenie ich na miejsce realizowanego projektu. Służymy radą i pomocą, ponieważ zależy nam na pełnej satysfakcji naszych klientów i inwestorów.

NASZ ZASIĘG

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski oraz za granicą.

CO ZYSKUJESZ

Nasze wieloletnie kontakty z zagranicznymi producentami płytek zapewniają nam preferencyjne ceny i możliwość szybkiego załadunku. Wszystkim naszym klientom proponujemy wyjątkowe ceny, korzystne rabaty i szeroki dostęp do NOWOŚCI prezentowanych corocznie na targach w Bolonii i Walencji.

TWORZYMY Z PASJĄ Z NASZYMI KLIENTAMI

Doświadczenie i przygotowanie zawodowe naszego zespołu zapewnia wszechstronne doradztwo w zakresie tworzenia   i projektowania wnętrz.
Pomagamy stworzyć wymarzone wnętrza. Zapewniamy doskonały dobór płytek, doradztwo techniczne na poziomie projektowania i udaną realizację – zawsze z materiałów najwyższej jakości.
Sprzedawane przez nas płytki ceramiczne od ponad 30 lat stosowane są w domach prywatnych, obiektach handlowych i budynkach użyteczności publicznej. Nadają się do każdego wnętrza, nadając mu nowoczesny wygląd i spełniając wymagania techniczne naszych klientów.

CZAS NA ZMIANĘ W NOWOCZESNYM STYLU I DUŻYCH FORMATACH

Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów poszukujących ekskluzywnych i nowoczesnych rozwiązań projektowych przestrzeni wnętrz z użyciem materiałów najwyższej jakości technicznej i stylistycznej – za rozsądną cenę.

KLIENTOM INDYWIDUALNYM…

Pomagamy stworzyć koncepcję wnętrza domu – nowoczesną, ekskluzywną i elegancką, korzystając z szerokiej oferty i promocji udzielanych przez producentów.

CO STWORZYLIŚMY RAZEM…

Współpraca klientami indywidualnymi, architektami i firmami wykonawczymi pozwoliła stworzyć piękne, funkcjonalne obiekty, hotele, restauracje, budynki mieszkalne, apartamenty, rezydencje…

POMAGAMY OD POCZĄTKU

Przekazaliśmy jako darowiznę płytki na siedzibę Ochrony Praw i Godności Ucznia „Wyspa” i Miasteczko Wigilijne w Chorzowie (w pełnym zakresie zapotrzebowania), Stowarzyszenie „Monar”, adaptacje wnętrz na cele statutowe Fundacji Pomocy „Nowy Świat”, sanitariaty i szatnie Zespołu Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej, pomieszczenia dla kościoła Franciszkanów w Tychach, stołówkę i kuchnię w Szkole Podstawowej nr 13 w Bielsku-Białej, pomieszczenia socjalne w Przedszkolu nr 3 w Tychach, Dom Pomocy Społecznej w Tychach, Dom Opieki Samotnej Matki, płytki na mieszkanie dla podopiecznych Fundacji Pomocy „Nowy Świat” itd.

Jeżeli potrzebujesz płytek skontaktuj się z nami.
 • Porcelanosa
 • Ariostea
 • Imola
 • APAVISA
 • Aparici
 • CERDOMUS
 • KEOPE
 • KRONOS
 • L'ANTIC COLONIAL
 • EQUIPE
 • Emil
 • Caesar
 • Pamesa

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

ODDZIAŁ KATOWICE

ul. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice
+48 32 2589574
+48 695 8888 79
katowice@adari.com.pl
pon.-pt. 10-18 sob. 10-14
kontakt-photo1
kontakt-photo2

ODDZIAŁ GLIWICE

ul. Pszczyńska-Dojazdowa 1, 44-100 Gliwice
+48 32 232 21 55
+48 693 910 965
gliwice@adari.com.pl
pon.-pt. 10-17 sob. 10-14

ODDZIAŁ BIELSKO BIAŁA

Zmiana lokalizacji  
 
+48 504 015 069    
bielsko@adari.com.pl

Go to top
Skontaktuj się z nami